Світовий футбол 23 Квітня, 09:46 381
Костишин асистом допоміг своїй команді здобути перемогу у США – відео геніальної передачі через півполя | 19-27
Український легіонер Денис Костишин відзначився черговою результативною дією за океаном.

США, USL, Чемпіоншип, 7-й тур

Ель Пасо Локомотив – Піттсбург – 2:0

• Голи: Петровіч, 39, Соліньяк, 69

Ель Пасо Локомотив здобув вже третю перемогу у поточному сезоні. Приємно, що до неї безпосередньо приклад свою ногу та інтелект український півзахисник Денис Костишин. Наш співвітчизник організував перший гол своєї команди наприкінці першого тайму. 25-річний хавбек віддав довгу діагональну передачу через півполя на лінію штрафного майданчика на Петара Петровіча і швед легко прошив голкіпера.

По перерві господарі закріпили свій успіх ще одним голом і після цього українця замінили (на 72-й хвилині). Цікаво, що Денис настільки переживав за свою команду, що примудрився отримати жовту картку вже за межами поля.

Після 7-ми турів Ель Пасо у турнірній таблиці Західної конференції йде шостим, набравши 10 очок. У доробку Костишина у поточному сезоні 1 гол і 1 асист у 7-ми матчах.