Динамо Київ 25 Квітня, 11:27 530
Екс-хавбек «Динамо» забив у другому матчі поспіль – відео елегантного переможного удару із Бразилії | 19-27
Півзахисник «Ботафого» Че Че знову відзначився результативною дією за бразильський колектив

Бразильська Серія А, 2-й тур

Байя – Ботафого – 1:2

• Голи: Жакаре, 42 - Сантос, 29, Че Че, 78

Ботафого другий тур чемпіонату проводив на виїзді. На перерву колективи пішли за рахунку 1:1. Дуель Че Че почав на лаві для запасних, але з'явився на 62-й хвилині.

Вже за кілька хвилин 30-річному хавбеку вдалося забити – дальній удар став результативним і, як виявилося пізніше, ще й переможним. Цікаво, що Че Че забив у другому матчі за Ботафого.

Нагадаємо, бразилець виступав за Динамо у сезоні 2018/19, провівши 16 поєдинків. Тоді кияни за 5 мільйонів продали його Сан-Паулу.