Довбик відмовив європейському чемпіону: «Є цікавіші варіанти»

Футбол України 25 Квітня, 22:56 673
Довбик відмовив європейському чемпіону: «Є цікавіші варіанти» | 19-27
​Форвард збірної України та СК Дніпро-1 Артем Довбик прокоментував інтерес збоку чинного чемпіона Туреччини Трабзонсопора.
«Чутки ходять вже десь рік. Як бачите, це не сильно мене вибиває. Намагаюся не відволікатися, тому що все буде. Ця історія закінчиться хепі-ендом.

З представниками Трабзонспора я не спілкувався. Вони завжди цікавляться, запитують, але… Наразі я не можу сказати, що горю бажанням грати в Туреччині. Є цікавіші варіанти. Мені імпонує чемпіонат Італії, але потрібно знати італійську мову. Хоча там є інтернаціональні команди. Серія А мені подобається, я слідкую за цим чемпіонатом.

Також в пріоритеті чемпіонат Англії та Бундесліга. Топ-5 чемпіонатів Європи загалом. Думаю, я готовий вдруге пограти в Європі. Мені вже 25 років. Коли я вперше переходив в європейський клуб, мені було 19. Тоді я не був готовим та не розумів весь сенс життя в Європі. Мені було важко, але зараз я сконцентрований тільки на футболі. Думаю, зараз мені буде легше», – розповів Довбик у коментарі ВЗБІРНА.

Нагадаємо, контракт Артема з СК Дніпро-1 чинний до кінця 2023 року. Нападник лідирує у бомбардирських перегонах УПЛ, забивши 19 голів.