Динамо Київ 27 Квітня, 16:45 669
Чемпіонат U19. «Динамо» мінімально здолало «Металіст» та ще сильніше відірвалося від «Шахтаря» | 19-27
У рамках 23-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» завітало до Ужгороду, де зіграло з харківським «Металістом».

Незважаючи на те, що команди перебувають на різних полюсах турнірної таблиці, перший тайм вийшов рівним. Динамівці на правах фаворитів більше володіли ініціативою, контролювали м’яч, але до небезпечних моментів справа доходила вкрай рідко. Із того, що заслуговує на увагу, - це заблокований удар Зоренка з центру штрафного майданчика, а також ще один удар нашого нападника, після якого м’яч пролетів вище воріт.

Натомість біля наших воріт було небезпечніше. Зокрема, в одному епізоді Синчук перехопив м’яча на чужій половині поля, дійшов до штрафного майданчика «Динамо» та виконував простріл, але ніхто з партнерів не встигнув відгукнутися. Також харків’яни турбували Ігнатенка дальніми ударами, але наш воротар діяв у рамці надійно.

Обмін моментами продовжився й після перерви. Після удару Синчука, який головою замикав навіс із кутового, нашу команду врятував Ігнатенко, біля протилежних воріт голкіпер «Металіста» ногою парирував удар Кремчаніна. Ще в одному епізоді партнери вивели віч-на-віч із голкіпером Бенедюка, але динамівський капітан не зміг переграти того у ближньому бою.

З плином часу у другому таймі тиск «біло-синіх» посилювався, і приніс свої плоди на 75-й хвилині. Саленко увійшов до штрафного майданчика, прострілив на дальню стійку, звідки Зоренко переправив м’яча у ворота – 0:1.

Після цього вже ініціатива перейшла до гравців «Металіста», які хотіли відігратися. Але в одному епізоді Ігнатенко парирував удар із близької відстані, а в іншому врятував команду після удару Карпізіна, який замикав подачу з кутового.

У підсумку, мінімальна перемога «біло-синіх» - 1:0, і боротьба за чемпіонство триває.