Динамо Київ 28 Квітня, 16:13 822
Десятий для Ваната в сезоні та перший для Вівчаренка в УПЛ: сьогодні за «Динамо» відзначалися виключно лівоногі футболісти | 19-27
У виїзному матчі проти харківського «Металіста» (3:1) у рамках чемпіонату України голами, крім Олександра Сироти відзначилися Владислав Ванат та Костянтин Вівчаренко.

На 75-й хвилині форвард «Динамо» Київ Владислав Ванат подвоїв перевагу команди в матчі УПЛ проти «Металіста» – 2:0.

Для нападника це 10-й гол за першу команду «Динамо». Крім десятка забитих голів Владислав має у своєму активі 2 гольові передачі, у 33 матчах.

Третій м’яч у ворота суперника вже у компенсований до другого тайму арбітром час забив Костянтин Вівчаренко.

Цей гол став для 20-річного захисника дебютним в чемпіонаті України за «Динамо».

Нагадаємо, у складі «біло-синіх» Вівчаренко провів свій перший матч 11 вересня минулого року в матчі 4-го туру з ФК «Львів» (кияни перемогли з рахунком 1:0, а Костянтин вийшов на поле у стартовому складі та був замінений на 61-й хвилині).

Загалом же динамівець провів 18 матчів за нашу команду в чемпіонаті України.

Перший м'яч у грі неймовірним ударом з лівої ноги забив Олександр Сирота.

Для захисника «Динамо» це другий гол у кар'єрі. Цього сезону Сирота відіграв у 21 грі та відзначився одним голом.