Світовий футбол 29 Квітня, 10:42 352
Соболь зіграв 70 хвилини проти Ліона. WhoScored додав його до трійки найкращих у команді | 19-27
Попереду тільки “творці” забитого голу.

У рамках 33-го туру французької Ліги 1 “Страсбур” зустрічався з “Ліоном”. У стартовому складі перших вийшов український захисник Едуард Соболь.

Він загалом провів на полі 70 хвилин, після чого при рахунку 1:2 на користь суперника був замінений на хавбека Ліенарда. За цей час Соболь встиг виконати чотири підкати (успішність – 100%), одного разу подати кутовий, один раз вдало пройти у дриблінгу та віддати 16 точних пасів з 20 (80%).

Від аналітичного порталу WhoScored українець отримав оцінку 6,87 – це третій бал команди. Вище мають лише автор голу Сансон (7,45) та його асистент Беллегарде (7,84).

У підсумку “Страсбур” все-таки поступився з рахунком 1:2. Команда не продовжила переможну серію з двох матчів. Наразі “блакитно-білі” перебувають на 15-му місці у турнірній таблиці, маючи стільки ж очок (32), як 16-й “Нант” та 17-й “Брест” (котрий уже у зоні вильоту).

Для Соболя цей матч став 13-м у його кар’єрі в Лізі 1. Нагадаємо, що він перейшов з “Брюгге” до “Страсбура” в січні цього року.