Світовий футбол 29 Квітня, 21:39 467
Кащук забив переможний гол за «Сабах»: це вже 15 гол українця в цьому сезоні чемпіонату Азербайджану | 19-27
22-річний український футболіст Олексій Кащук продовжує радувати своєю грою за азербайджанський «Сабах». На цей раз українець відзначився голом у матчі проти Шамахи.

Сьогодні, 29 квітня, в рамках 32 туру Прем'єр-ліги Азербайджану Сабах українця Олексія Кащука грав з командою Шамахи.

22-річний український вінгер вийшов у основі на цю зустріч. І вже на сьомій хвилині українець ефектним голом вивів команду з Баку вперед. Це був єдиний забитий м'яч у цій зустрічі, а тому Сабах переміг з рахунком 1:0. Стосовно Кащука зазначимо, що він був замінений на 77 хвилині зустрічі.

У поточному сезоні Кащук забив за Сабах вже 15 м'ячів у цьому сезоні чемпіонату Азербайджану.

Зазначимо, що Кащук за Сабах грає на правах оренди. Футболіст належить донецькому Шахтарю. До азербаджанської команди він захищав кольори Маріуполя.

Сабах наразі з 74 очками в активі посідає другу позицію в чемпіонаті Азербаджану, відстаючи від першого Карабаха на чотири бали.