В Севастополі знищено 10 резервуарів з нафтопродуктами, в місті ширяться панічні чутки - Генштаб

Інші новини 30 Квітня, 08:17 140
В Севастополі знищено 10 резервуарів з нафтопродуктами, в місті ширяться панічні чутки - Генштаб | 19-27
Удар по базі, що забезпечували пальним Чорноморський флот РФ.

Генеральний штаб ЗСУ в ранковому зведенні неділі, 30 квітня, уточнив інформацію щодо масштабної пожежі, що сталась у суботу в тимчасово окупованому Севастополі.

За інформацією ЗМІ, внаслідок ударів дронів-камікадзе загорілась нафтобаза поблизу Козачої бухти. Генштаб не вказує, що стало причиною пожежі, але повідомляє, що в результаті вогнем було знищено 10 резервуарів з нафтопродуктами, загальною ємністю близько 40 тисяч тон.

Зазначається, що дана нафтобаза забезпечувала пальним кораблі Чорноморського флоту рф, які завдавали ракетних ударів по мирних містах України. За наявною інформацією, в результаті пожежі на нафтобазі постраждалих немає.

У зв’язку з надзвичайною подією, в Севастополі поширились панічні чутки про нездатність російської протиповітряної оборони забезпечити безпеку власних стратегічних об’єктів. «Відчуваючи початок так званого «гарячого курортного сезону» в тимчасово окупованому Криму, російські військовослужбовці почали писати рапорти на відпустку, в яких вказують місця її проведення на території континентальної росії», йдеться у зведенні Генштабу.