​«В українському футболі є дві команди без бюджету»: джерело назвало пару клубів із «королівськими» фінансами

Футбол України 30 Квітня, 15:50 174
​«В українському футболі є дві команди без бюджету»: джерело назвало пару клубів із «королівськими» фінансами | 19-27
Відомий український журналіст Михайло Співаковський висловився про бюджети лідерів першої ліги – Карпат та Полісся, які претендують на вихід до української Прем'єр-ліги.

Михайло Співаковський назвав два клуби першої ліги, які не мають проблем із фінансуванням.

«У мене таке відчуття, що в українському футболі є дві команди, які не мають бюджету. Гроші є, бюджету нема. Це Полісся та Карпати. Є завдання – глобальні та локальні. Ти заходиш до кабінету президента і кажеш: «Ось треба зробити це». А у відповідь отримуєш: «Немає запитань, але якщо це дуже дорого, то думатимемо».

Журналіст додав, що обидва власники Карпат та Полісся дуже амбітні люди та ставлять перед командами високі цілі.

«Власника львівського клубу Володимира Матківського дуже заточено на результат, а для президента житомирян Геннадія Буткевича Полісся – це зараз головний проект його життя».

За словами Співаковського, у житомирському клубі будується серйозний проект, куди раніше було запрошено Юрія Максимова на посаду спортивного директора, а також плануються ще нові призначення, про які стане відомо трохи пізніше.

У програмі «ТаТоТаке» журналіст зазначив, що це приклад олігархічного футболу.

«Карпати та Полісся – це класичний приклад олігархічного футболу, де все залежить від однієї людини, але є різні приклади. Наприклад, «Металіст» – немає бажання, немає грошей. Є Зоря, де немає великого бажання витрачати гроші.
А тут є бажання і є можливості, це реальне посилення УПЛ».

Варто також зазначити, що у Карпатах зараз зарплати у футболістів на рівні клубів УПЛ. Раніше була інформація, що нападник львівської команди Олексій Хобленко заробляє у команді десять тисяч доларів на місяць.

На даний момент Карпати та Полісся ведуть боротьбу за підвищення у класі. Житомирська команда посідає друге місце у турнірній таблиці Першої ліги групи «Чемпіонська», маючи у своєму активі 19 очок. Львів'яни йдуть на третій позиції із 16 очками.