Артем Франков: «Щось змушує сумніватися в шансах «Динамо» в матчі з «Ворсклою», але...»

Динамо Київ 3 Травня, 11:54 495
Артем Франков: «Щось змушує сумніватися в шансах «Динамо» в матчі з «Ворсклою», але...» | 19-27
Відомий український журналіст Артем Франков поділився своїм прогнозом на матч 24-го туру чемпіонату України між полтавською «Ворсклою» та київським «Динамо», що відбудеться завтра в Полтаві.

— Поки народ плутає з приводу великого протистояння «Дніпра-1» з «Металістом» (а що, у когось є сумніви у перемозі номінальних господарів ужгородського стадіону?!), ми розкидаємо мізками щодо реально цікавого та слабко передбачуваного матчу в Полтаві.

Потужний накат «Ворскли», яка після 0:3 з «Олександрією» здобула три мінімальні перемоги поспіль, зокрема над «Металістом» (три пенальті били!), мав місце. Але команда перервала свою переможну ходу проти «Руху» (1:1 — як, між іншим, і «Динамо» зовсім недавно). Щось змушує сумніватися в шансах киян, але...

Розумієте, щойно на посаду головного тренера, нехай навіть і в режимі виконувача обов’язків, заступив Олександр Шовковський. Це мало струсити команду, і в дебютному поєдинку СаШо вона, нехай і в останні 20 хвилин, але прибила злощасний «Металіст» — 3:1. Приблизно на те саме розраховую і на стадіоні імені Бутовського, що розташований між Києвом і Харковом, але все ж ближче до останнього.

Звичайно, Віктор Скрипник зі своїми Феліпе і Сефері (а особливо Денисом Олійником, який свого часу не зумів завоювати місце в основі «Динамо»), має право не погоджуватися з моїм прогнозом, але моя ставка: перемога «Динамо», — сказав Франков.