Футбол України 4 Травня, 15:11 273
«Кривбас» в більшості розписав бліду нічию з Інгульцем, критично відставши від «Олександрії» | 19-27
«Інгулець» приймав «Кривбас» в рамках 24-го туру УПЛ.

Українська Прем'єр-ліга. 24-й тур.

Інгулець – Кривбас – 0:0

Перед фінішною прямою Кривбас йде 6-м в УПЛ, марячи зоною єврокубків. Натомість Інгулець після зимової паузи та заміни на тренерському містку стабільно осів в середині турнірної таблиці з відривом у 3 очки від зони перехідних матчів.

У першій половині підопічні Вернидуба за суттєвої переваги на полі так і не змогли створити гострі моменти. Ближче до екватора тайму Резепов розбудив Кліщука, вгативши по поперечці воріт Кривбаса. По перерві гра команд не стала більш ефектною. Непогану нагоду відзначитись змарнував Смоляков, який замкнув головою передачу Кухарука, – Кліщук врятував.

На 76-й хвилині Головкін заробив пряму червону за безглуздий фол проти Микитишина. Гості нарешті активізувались, вже за мить Луньов пробив у каркас. Втім скористатись чисельною перевагою на полі Кривбас так і не спромігся. Фінальний свисток зафіксував «суху» нічию.

Отже, Кривбас (6 місце) відстає від Олександрії на 5 очок. Інгулець залишається на 10-й позиції (27 залікових балів).