«Кривбас» – «Динамо»: ситуація з дискваліфікаціями

Динамо Київ 6 Травня, 08:49 931
«Кривбас» – «Динамо»: ситуація з дискваліфікаціями | 19-27
У матчі 25-го туру VBET Ліги «Динамо» зіграє на виїзді з «Кривбасом» із Кривого Рогу. Матч відбудеться у понеділок, 8 травня, початок – о 13:00.

На майбутній поєдинок у складі нашої команди дискваліфікований Максим Дячук. Центральний захисник отримав дві жовті картки, виступаючи в першій частині сезону за «Олександрію», і ще дві – уже у футболці «Динамо». А от тих, кому потрібно діяти обережно, серед динамівців цілих шість футболістів – під загрозою дискваліфікації Костянтин Вівчаренко, Олександр Сирота, Джастін Лонвейк, Олександр Тимчик, Владислав Дубінчак та Володимир Шепелєв, на рахунку яких по три жовті картки в нинішньому сезоні чемпіонату України.

Що стосується наших суперників, то у складі «Кривбаса» немає футболістів, які дискваліфіковані на майбутній поєдинок. По три попередження мають у своєму пасиві п’ятеро гравців – захисники Тимур Стецьков, Данило Бескоровайний, Володимир Якимець, а також півзахисники Клим Приходько та Максим Задерака. Усі вони перебувають під загрозою пропустити наступний матч своєї команди,

«Кривбас» – «Динамо»

Дискваліфіковані: немає – Дячук.

Під загрозою дискваліфікації: Стецьков, Безкоровайний, Якимець, Приходько, Задерака – Тимчик, Сирота, Дубінчак, Лонвейк, Шепелєв, Вівчаренко.