​«Самбрано? Я такого футболіста не пам'ятаю». Хацкевич жорстко відреагував на висловлювання екс-легіонера «Динамо»

Динамо Київ 6 Травня, 17:21 6786
​«Самбрано? Я такого футболіста не пам'ятаю». Хацкевич жорстко відреагував на висловлювання екс-легіонера «Динамо» | 19-27
Колишній тренер Динамо Олександр Хацкевич поділився думкою про екс-захисника столичної команди Карлоса Самбрано, який не провів у складі киян жодного матчу.

Перуанський захисник перейшов у Динамо з Рубіна у 2018 році і рахувався у команді два сезони, проте так жодного разу і не вийшов на поле. У результаті київський клуб продав легіонера у Бока Хуніорс за півтора мільйони євро.

На даний момент Самбрано виступає за Альянс (Ліма) з Перу та з жахом згадує український період кар'єри. За словами футболіста, в Динамо з ним поводилися гірше, ніж у в'язниці, а тодішній тренер киян Олександр Хацкевич навіть не розмовляв із ним і не пояснював причин непотраплення до складу.

FanDay.net зв'язався з Олександром Хацкевичем, щоб дізнатися про його версію подій. Білоруський фахівець був різким у відповіді.

“Я такого футболіста не пам'ятаю. Якби він грав, то я його запам'ятав би. Він просто рахувався у Динамо, але на поле не виходив і нічим команді не допоміг. Він нічого не зробив для Динамо як гравець, і тому не заслуговує на мою увагу.

Окрім цього тренер обурився, що Самбрано так часто згадує Динамо, хоча не брав участі в розвитку команди.

«Я взагалі не розумію, як футболіст, який не приніс жодної користі, може негативно висловлюватись на адресу свого колишнього клубу», – підсумував Хацкевич.

Цього сезону Самбрано провів вісім матчів за Альянс (Ліма). В активі 33-річного захисника немає результативних дій. Transfermarkt оцінює футболіста у 400 тисяч євро.