Селезньов міг знову перейти в «Дніпро» – Коломойський особисто був зацікавлений у скандальному форварді

Футбол України 6 Травня, 20:05 242
Селезньов міг знову перейти в «Дніпро» – Коломойський особисто був зацікавлений у скандальному форварді | 19-27
Комерційний директор СК «Дніпро-1» В'ячеслав Фрідман зізнався, що Євген Селезньов мав шанс втретє опинитися у дніпровському клубі
«Євген добрий, оригінальний рубаха-хлопець. Так, він міг сказати щось гостре. Кажуть, що він п'яниця? Ні, він не п'яниця. Але міг випити пару келихів червоного вина. При цьому завжди був у гарній формі.

Ми читаємо, що у літаках після матчів футболісти завжди розпивають пиво. Чого ввечері не випити келих-два вина? Чому в нього такі проблеми виникають у останніх клубах, я не знаю.

Але його завжди дуже любив і поважав наш президент, Ігор Коломойський, тому навіть стояло питання про його повернення.Але це було ще за часів ФК Дніпро. СК Дніпро-1 та його нові власники у Селезньові вже зацікавлені не були», – розповів Фрідман в інтерв'ю FanDay.

Нагадаємо, Селезньов виступав за Дніпро з 2009-го по 2011-й та з 2012-го по 2015-й роки. Нещодавно форвард, який так і не зміг стати найкращим бомбардиром в історії чемпіонатів України, оголосив про завершення кар'єри і готується до проведення прощального матчу.