«Інтер» обіграв «Рому» та повернувся до зони Ліги чемпіонів

«Інтер» обіграв «Рому» та повернувся до зони Ліги чемпіонів | 19-27
«Рома» приймала «Інтер» у рамках 34-го туру чемпіонату Італії

Серія А. Тур 34

Рома – Інтер – 0:2

Голи: Дімарко, 33, Лукаку, 74

Рома напередодні розписала нічию в матчі проти Монци (1:1), а ось Інтер знищив Верону з рахунком 6:0. Обидві команди борються за єврокубки. Перемога дозволить господарям піднятися у зону ЛК, а «нерадзуррі» – ЛЧ.

У першому таймі на полі було багато боротьби, а ось небезпечних моментів лише кілька. Один із них завершився голом гостей. Дімарко увірвався до воротарського майданчика, де замкнув простріл Дюмфріса.

По перерві Зелевскі спробував відновити паритет потужним ударом з межі карного майданчика – Онана врятував. Натомість Мартінес скористався помилкою суперника у захисті, вивів Лукаку на побачення з голкіпером, а той впевнено вразив лівий кут.

Отже, Інтер піднявся на 4 місце, яке дозволяє грати у Лізі чемпіонів, та має у своєму активі 63 очки. А ось Рома залишилася 7-ю з 58 балами.