Динамо Київ 8 Травня, 19:53 700
Найпозитивніше фото дня: майже двометровий Бущан і невисокий Царенко у Кривому Розі | 19-27
Перед матчем чемпіонату України з Кривбасом воротар «Динамо» Георгій Бущан і півзахисник киян Антон Царенко зробили цікаве фото, на якому вони виглядають дуже позитивно.

Восьмого травня в рамках 25 туру Прем'єр-ліги України Кривбас на своєму полі приймав київське Динамо.

Перша половина цієї зустрічі завершилася нульовою нічиєю. А на початку другого тайму після навісу Олександра Андрієвського захисник столичної команди Денис Попов головою відправив м'яч у ворота Кривбаса. Зазначимо, що для лідера оборони киян це був дебютний гол у поточному сезоні. Попередній раз Попов відзначався точним ударом ще першого серпня 2021 року.

Більше голів у матчі не було, а тому динамівці на чолі з Олександром Шовковським, який тимчасово на посаді головного тренера киян заміняє Мірчу Луческу, здобули виїзну перемогу з рахунком 1:0. Цікаво, що для Динамо з наставником Шовковським це третя поспіль перемога і, до слова, це третя поспіль виїзна вікторія киян.

Окремо слід виділити передматчеву фотографію, яку зробила прес-служба Динамо. На ній зафіксовано воротаря киян Георгія Бущана та 18-річного півзахисника столичної команди Антона Царенка. На знімку одразу виділяється різниця у зрості футболістів – 196-сантиметровий Бущан та 162-сантиметровий Царенко виглядають досить позитивно!

Що стосується гри, то Бущан весь матч провів на заміні. Голкіпер ще набирає форму після того, як відновився від травми. А Царенко на 82 хвилині вийшов на поле замість Буяльського.

Після цієї зустрічі Динамо з 50 очками в активі посідає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ. Кривбас із 32 балами розташовується на сьомій позиції в УПЛ.