«Це колективна відмова від Луческу»: легенда «Динамо» пояснив зміни в команді під керівництвом Шовковського

Динамо Київ 13 Травня, 12:57 528
«Це колективна відмова від Луческу»: легенда «Динамо» пояснив зміни в команді під керівництвом Шовковського | 19-27
Колишній захисник «Динамо» Олександр Головко (1995-2004 рр., 275 матчів) висловився про непогану ходу «біло-синіх» після приходу до тренерського містку в.о. головного тренера Олександра Шовковського.

Як відомо, наставник Динамо Мірча Лучеку пішов на лікарняний через проблеми зі здоров’ям. На тимчасовій основі його замінює Олександр Шовковський, при якому команда виграла всі три матчі із загальним рахунком 6:2.

Олександр Головко вважає, що подібні зміни в грі Динамо можна пояснити психологічним аспектом – футболісти могли втомитися від жорстких умов Містера.

«Інші емоції. Як мені здається, інколи коли [тренер] до хлопців дуже вимогливий, вони від цього втомлюються і потім починається – те не так і т.д. Але, коли їх питають поодинці, вони кажуть, що все гаразд. Це колективна відмова [від Луческу] чисто психологічна, бо ніхто не любить тяжко працювати».

Спеціаліст акцентує увагу на тому, що команда не могла змінитися у короткий проміжок часу, тому успіхи Динамо – це результат роботи Луческу, а Шовковський дав моральний поштовх підопічним.

«А коли приходить інша людина, а ви раптом побігли, то треба дивитися не на людину [що прийшла], а на тяжку роботу, яку було зроблено до цього і на тренера, який змушує її виконувати. Це команда Луческу і він її контролює», – поділився думкою Головко в ефірі YouTube-каналу «Футбол TIME».

На даний час Динамо займає четверту позицію у турнірній таблиці УПЛ. Найближчий матч кияни проведуть 13 травня проти Чорноморця.