Нестримний українець дублем шокував «Бешикташ» – гра завершилась з рахунком 3:3

Світовий футбол 13 Травня, 22:03 747
Нестримний українець дублем шокував «Бешикташ» – гра завершилась з рахунком 3:3 | 19-27
​Вінгер азербайджанського Сабаха Олексій Кащук продовжує свою результативну серію – тепер постраждав турецький гранд.

Товариські матчі

Сабах – Бешикташ – 3:3

• Голи: Кащук, 3, 5, Волков, 70 – Мераш, 24, 45, Тосун, 63, (пен.)

Сабах та Бешикташ зустрілись у товариській грі. Дебют гри був за азербайджанською командою, в якому виблискував її головний діамант – Олексій Кащук. Українець відкрив рахунок вже на 3 хвилині, прорвавшись правим флангом до штрафного та пробивши з лінії карного – голкіпер не впорався з пострілом у ближній кут.

А вже на 5-ій хвилині українець оформив дубль. До цього призвело звичайне вкидання з ауту – м'яч дійшов до Кащука (який змістився ближче до центру з правого флангу), Олексій увірвався у штрафний та пробив у дальній кут. Такий холодний душ шокував Бешикташ, але турки на 24 хвилині відіграли один м'яч – Мераш отримав закидання та перекинув голкіпера, який не встиг повернутись на ворота.

Сабах міг збільшити відрив, оскільки заробив право на пробиття пенальті. Втім, Мікельс не переграв з позначки воротаря. А Мераш перед перервою зрівняв рахунок. У другому таймі Бешикташ зміг нарешті повести в рахунку – Тосун забив з пенальті. Але гра завершилась нічиєю – Волков на 70 хвилині забив вирішальний гол у грі.