УАФ спростувала фейк від пропагандистів рф про три поминальні матчі УПЛ

Футбол України 17 Травня, 00:03 140
УАФ спростувала фейк від пропагандистів рф про три поминальні матчі УПЛ | 19-27
Незабаром кількість загиблих росіян на війні перевищить 200 тисяч.

Українська асоціація футболу спростувала фейк від пропагандистів рф про три поминальні матчі УПЛ, які нібито будуть зіграні в червні, щоб вшанувати пам'ять загиблих нібито 300 тисяч воїнів на війні з рф.

До поминальних матчів пропагандони віднесли: «Шахтар» – «Дніпро-1», «Металіст 1925» – «Кривбас» та «Минай» – «Олександрія». Написано, що вони відбудуться 6, 7 та 8 червня, хоча останній тур УПЛ заплановано на 3 червня. Крім того, «Минай» та «Олександрія» вже провели обидва матчі між собою цього сезону.

Офіційна заява УАФ:

Відповідно до зведень Генштабу ЗСУ вже завтра кількість «демілітаризованих» рашистів сягне 200 тисяч. Щоб відволікти увагу від власних масштабних втрат в загарбницькій війні проти України, країна 404 придумала примітивний фейк про «УАФ і три поминальні матчі клубів УПЛ при порожніх трибунах». Його одразу ж почали масово поширювати російські телеграм-канали включно з каналом кумедного улюбленця кремля – соловйова. Чим одразу і підтвердили, звідки «ноги ростуть».

Ми вдячні українським та закордонним ЗМІ, які одразу розпізнали в цій дезінформації дешевий фейк. На болотах все настільки погано, що єдине, на що здатен агресор, –це продукування дешевих фейків. Користуючись нагодою щиро бажаємо російському футболу насолодитися своїм заслуженим безстроковим відстороненням на міжнародній арені! Дякуємо ЗСУ за успішну «демілітаризацію» окупантів на суші, на воді і в повітрі!

Слава Героям! Слава Україні!