«Зоря» впевнено переграла «Інгулець» і продовжує боротьбу за ЛЧ

Футбол України 20 Травня, 17:15 356
«Зоря» впевнено переграла «Інгулець» і продовжує боротьбу за ЛЧ | 19-27
«Зоря» здолала «Інгулець» (2:0) в 27 турі УПЛ. Голи забивали Володимир Бражко та Назарій Русин.

Зоря набрала потужний хід і нав'язує Шахтарю та СК Дніпро-1 боротьбу за Лігу чемпіонів. Конкуренти вчора перемогли, тому Патріку ван Леувену потрібно було обігрувати Інгулець.

Луганці володіли ініціативою та будували позиційні атаки. Бражко та Булеца розрізали оборону передачами, Бутко непогано підключався по флангу, а Антюх робив ривки у штрафний майданчик.

У середині першого тайму Зоря знайшла момент, щоб розмочити ворота. Герреро скористався рикошетом і дістав м'яч в карній зоні, а Білик його зніс. Арбітр призначив пенальті – Бражко його реалізував.

Інгулець відповідав поодинокими атаками без ударів, а вже після перерви організував масований наступ. Поспєлов мав чудовий шанс зрівняти рахунок зі стандарту, гостро пробив Головкін.

Зоря отримала простір для швидких атак і почала розривати гостей на контрах. Герреро мав оформлювати дубль після пасу Русина, але не влучив у порожні ворота. А потім і травмувався.

Панамець ще встиг створити супершанс для Антюха – вирвався на швидкості з власної половини та вивів партнера сам на сам з воротарем. Антюх перекинув Сапутіна, але нерівності газону не пустили м'яч у сітку.

Зоря все ж закрила матч після чергової контратаки. Русин цього разу все вирішив сам. Назарій змістився трішки в центр, підробив м'яч під праву та поклав під дальню стійку. Вийшло красиво.

Зоря перемогла, набрала 61 очко та залишилася у чемпіонських перегонах: 5 балів відставання від Шахтаря та 3 бали відставання від СК Дніпро-1. У наступному турі зустріч з «гірниками».