Шаран переграв Григорчука. «Минай» в Одесі переграв «Чорноморець» | 19-27
Прикрий автогол зіпсував одеситам гру, що проходила за їхньою перевагою.

Українська Прем'єр-Ліга. 27-й тур.

«Чорноморець» – «Минай» – 0:1

• Гол: Хадіда, 61 (автогол)

У попередньому турі чемпіонату України підопічні Григорчука сенсаційно обіграли Динамо (3:2). У весняній частині сезону Чорноморець демонструє дуже переконливі результати, тому на дуель з Минаєм одесити виходили у статусі фаворитів.

Перший тайм запам'ятався доволі нудною грою. «Моряки» завдали по воротах суперника 7 ударів, проте особливої небезпеки не створили. Натомість Минай взагалі не спромігся бодай на одну спробу.

На початку другої половини зустрічі Алефіренко виконував фланговий навіс та несподівано поцілив у поперечку. Згодом реакцію Бандури перевірив Васильєв.

Попри постійний тиск одеситів, Минай таки зміг відкрити рахунок на 61-й хвилині. Гечев підхопив м'яч на своїй частині поля та протягнув його аж до воротарської зони гостей. Легіонер виконував передачу, яку курйозно замкнув Хадіда.

На 77-й хвилині арбітр, схоже, припустився серйозної помилки, хибно зафіксувавши офсайд у Кузика. Одесит вбігав до карного майданчика, де проти нього сфолив Нємчанінов. Під завісу гри Бандура відбив потужний постріл Єрмакова.

Мінімальна перемога допомогла закарпатцям (10 місце) вирватись з зони вильоту та зрівнятись з Чорноморцем (11 місце) за кількістю очок – команди мають по 29 пунктів.