«Гірник-Спорт» зазнав поразки та вилетів у Другу лігу: результати сьогоднішніх матчів Першої ліги

Футбол України 20 Травня, 18:32 297
«Гірник-Спорт» зазнав поразки та вилетів у Другу лігу: результати сьогоднішніх матчів Першої ліги | 19-27
​Сьогодні було зіграно чотири матчі у групі «Вибування». Зазначимо, що командам залишалося зіграти лише два тури, тож зараз кожен заліковий пункт на вагу золота.

У Борисполі зустрічалися Маріуполь та Скорук. Перемога могла дозволити Маріуполю залишити перехідну зону. Скорук ще зберігає шанси виграти гурт, а для цього їм треба перемагати. Очікувалося, що гра буде цікава та безкомпромісна.

Перша ліга. Група «Вибування». 7-й тур

Маріуполь – Скорук — 0:3

В Івано-Франківську Прикарпаття приймало Полтаву. Підопічні Рипана ще не знали гіркоти поразки у чемпіонаті: по три перемоги та нічиї. Прикарпаття у разі перемоги могло збільшити свої шанси не перше місце у групі. Полтавці відчувають подих у спину від Маріуполя.

Перша ліга. Група «Вибування». 7-й тур

Прикарпаття - Полтава — 0:1

У Чернівцях четверта команда групи брала аутсайдера. Лише перемога могла дозволити Гірнику-Спорт залишитися у боротьбі за збереження прописки у Першій лізі.

Проте Гірник-Спорт програв у цьому матчі та офіційно понизився в класі.

Перша ліга. Група «Вибування». 7-й тур

Буковина - Гірник-Спорт — 3:2

У Демидові п'ята команда групи приймала другу. У разі перемоги Чернігів-ШВСМ і надалі претендуватиме на перше місце у своїй групі. Якщо переміг би Діназ, то команда може уникнути перехідних матчів.

Перша ліга. Група Вибування. 7-й тур

Діназ - Чернігів-ШВСМ — 1:0