Пресконференція Олександра Шовковського після матчу з «Олександрією»

Динамо Київ 20 Травня, 19:27 4258
Пресконференція Олександра Шовковського після матчу з «Олександрією» | 19-27
​Виконувачем обов'язків головного тренера «Динамо» прокоментував розгромну перемогу над «Олександрією» (5:1) в 27-му турі УПЛ.

«Динамо» розтоптало «Олександрію» – Ванат грюкнув дверима перед початком дискваліфікації

«Чудово грати в футбол, коли вдається багато чого. Але для того, щоб так відбувалося, треба розуміти - що, як робити, відповідально ставитися до всіх зауважень і виконувати моменти, про які ми домовляємося перед грою.

Ми вивчали нашого суперника. Команда Руслана Ротаня грає в атакувальний футбол, намагається комбінувати, будує свої атаки через фланги. Ми знали та готувалися до цього.

В принципі, ми виконали план на гру. Єдиний момент - це пропущений м’яч, ми припустилися помилок, через які пропустили гол. Я задоволений діями наших гравців та мотивацією, з якою вони виходили на цю гру.

Живемо в такій ситуації, що через повітряну тривогу треба було на трішки більше 30 хвилин перервати матч, але головне, що все добре, нормально і ми дограли гру», - сказав Шовковський.