Різні причини спонукали обох футболістів замислитися над тим, щоб знову одягнути біло-синю форму, повідомляє VRT NWS.
Столичне «Динамо» візьметься за пошуки форварда під час літнього міжсезоння. У команді є лише один результативний форвард — це Владислав Ванат. При цьому найкращим бомбардиром киян є півзахисник Віталій Буяльський.
Повернення вихованців до «Динамо»
![]()
Однією з опцій київського клубу залишається повернення двох футболістів збірної України. У Андрія Ярмоленка закінчується термін дії контракту з «Аль-Айном» з ОАЕ. Досвідчений футболіст відіграв за цей клуб 27 матчів, у яких забив 12 голів і зробив чотири результативні передачі.
Поки що «Аль-Айн» не оголошував про бажання продовжити контракт із 33-річним футболістом. «Динамо» давно зацікавлене у поверненні свого вихованця. Ярмоленко розгляне цей варіант.
![]()
Роман Яремчук не став основним гравцем «Брюгге». Він провів за бельгійську команду 26 матчів, забив два голи та зробив дві результативні передачі. Брюгге хоче віддати форварда в оренду терміном на сезон. При отриманні гарної пропозиції бельгійці можуть продати футболіста.






