Динамо Київ 21 Травня, 16:32 1590
Форвард «Динамо» докотився до третього дивізіону з клубом, який нещодавно був чвертьфіналістом ЛЧ | 19-27
«Малага» зі сльозами може згадувати короткий період розкоші під крилом катарських шейхів.

Ще 10 років тому «анчоуси» ледь не вибили «Боруссію» Д з чвертьфіналу ЛЧ, а тепер ганебно вилітають у третій дивізіон Іспанії.

Останнім цвяхом у могилу «Малаги» стала гостьова поразка від «Алавеса» 1:2. За тур до фінішу команда Серхіо Пеллісера втратила будь-які шанси зберегти прописку в Сегунді. Така ж доля спіткала «Понферрадіну», «Ібіцу» та «Луго».

Не зміг допомогти «Малазі» форвард Фран Соль, якого «Динамо» віддало «анчоусам» у оренду. 31-річний нападник відіграв у чемпіонаті 32 матчі, оформивши всього 3 голи та один асист. Контракт Соля з «Динамо» завершується 31 грудня цього року.