Динамо Київ 22 Травня, 09:37 1367
Чемпіонат світу U-20: VAR вкрав гол у Діалло, його Сенегал сенсаційно поступився одноліткам з Японії | 19-27
21 травня та в ніч на 22-ге пройшли 4 матчі 1-го туру групового етапу Чемпіонату світу-2023 серед команд віком до 20 років.

Нігерія U-20 – Домінікана U-20 2:1

Італія U-20 – Бразилія U-20 3:2

Сенегал U-20 – Японія U-20 0:1

Японці відкрили рахунок вже на 15 хвилині, а у середині першого тайму капітан сенегальців, вінгер київського «Динамо» Самба Діалло, який зіграв 73 хвилини, забив м‘яч у відповідь. Однак VAR, переглянувши повтор, гол не зарахував, зафіксувавши офсайд.

Наступний матч на світовій першості сенегальці проведуть вже у середу з ізрїльтянами. Гра почнеться о 21:00 за київським часом.

Ізраїль U-20 – Колумбія U-20 1:2