Футбол України 22 Травня, 13:25 598
«Знаю, через що Яремчук пройшов»: наставник «Брюгге» розповів, що прошепотів на вухо форварду збірної України | 19-27
У 4-му турі чемпіонської частини чемпіонату Бельгії Брюгге вдома обіграв Антверпен (2:0).

Нападник переможців Роман Яремчук вийшов у стартовому складі, але провів чергову невдалу гру.

Романа Яремчука замінили на 58-й хвилині матчу проти Антверпену. Після цього головний тренер Брюгге Рік Де Міль притиснув його до себе і щось прошепотів на вухо.

41-річний спеціаліст розказав, що саме сказав нашому співвітчизнику, та чому його замінив.

«Яремчук пережив період, коли він довго і важко хворів, а наприкінці матчу у нього були судоми. Саме з цієї причини я його замінив.

Я подякував йому за самовіддачу, тому що знаю, через що він пройшов у цьому сезоні. Однак цього тижня він тренувався дуже добре, тому я дозволив йому вийти у стартовому складі на матч Антверпеном», - цитує Де Міля Voetbal Nieuws.

27-річний Яремчук у дебютному сезоні за Брюгге провів за команду 27 матчів, у яких забив два м'ячі та зробив дві результативні передачі.

Брюгге після 38 поєдинків залишається четвертим, маючи в активі 33 очки. Перемога над Антверпеном стала подарунком для Генка та Юніона, які продовжують залишатися в чемпіонській боротьбі.