Світовий футбол 23 Травня, 00:04 281
«Ньюкасл» офіційно вийшов у Лігу чемпіонів – «Лестер» не зміг перемогти «сорок» і обійти Миколенка в битві за виживання | 19-27
«Ньюкасл» не зміг дотиснути «Лестер» у матчі 37-го туру АПЛ, але і цього було достатньо для історичного досягнення.

Ньюкаслу для офіційного виходу в груповий етап Ліги чемпіонів необхідно було хоча б не програти Лестеру. «Лисиці» борються за виживання, а «сороки» грали вдома, тож ніхто не сумнівався в успішному виконанні завдання.

Втім, все вийшло не так гладко, як очікувалось. Хоча взагалі-то гоподарі мали влаштувати розгром. Гості за 92 хвилин не зуміли навіть пробити по воротах, в той час як у підопічних Едді Хау було 23 удари при трьох влучаннях у стійку.

Реалізувати бодай один момент «сорокам» не вдалося, а от Лестер на 93-й хвилині ледь не шокував одразу дві команди. Меддісон розстрілював ворота з кількох метрів, замикаючи подачу зі стандарту, однак Поуп парирував. Якби «лисиці» перемогли, то вони б опустили Евертон у зону вильоту завдяки кращій різниці голів.

Зрештою, поєдинок завершвся нульовою нічиєю. Ньюкасл набрав 70 очок, відірвавшись від п'ятої позиції (там засів Ліверпуль) на чотири очки – і це за тур до кінця. «Сороки» виходять в ЛЧ. Лестер же з 31 заліковим балом залишається у трійці аутсайдерів, тримаючись у двох пунктах від Миколенка.