«Мені лише він імпонує». Кварцяний відзначив гру легіонера «Динамо»

Динамо Київ 23 Травня, 09:29 1180
«Мені лише він імпонує». Кварцяний відзначив гру легіонера «Динамо» | 19-27
Колишній тренер «Волині» Віталій Кварцяний висловився про стан справ у київському «Динамо».

– Хто, на вашу думку, стане чемпіоном УПЛ?

- Кінцівка чемпіонату буде цікава. Думаю, Дніпро-1 та Зоря нав'яжуть боротьбу Шахтарю за чемпіонство. За грою мені зараз подобається Зоря, моментами непоганий і Шахтар із Дніпром-1. Але наші гранди зараз не демонструють стабільно висококваліфікованого футболу. Найбільша проблема українського футболу – це велика обережність та розвиток атак упоперек поля та назад. Через це наш футбол деградує.

У нас є хороші гравці, але їм не дають розвиватися. Той же Габі (Артем Габелок, – прим. А.П.) з Металіста 1925 часто з воротарем грає американку, як і футболісти Шахтаря з Трубіним.

У нас усі команди у чемпіонаті України грають однаково. Одягни на Динамо форму Шахтаря чи навпаки, і не зрозумієш, хто грає.

- Що зараз відбувається з Динамо? До початку чемпіонату киян уважали фаворитами УПЛ, але вони повністю провалили сезон, залишившись без медалей.

- Вони теж переконтролювали м'яч і особистостей у Динамо зараз немає після відходу Циганкова. Мені в київській команді імпонує лише Беніто. Він добре вписався і певною мірою компенсував відхід Віктора. Від Беніто виходить загроза – він грає нестандартно та гостро. Але у Динамо зараз немає конструктивної командної гри на атаку. Луческу що, забув, як його команди грали раніше? Не треба думати, що українські футболісти гірші за бразильських.

Багато гравців Динамо досягли своєї стелі у розвитку, але без них кияни гратимуть ще слабше. Можу сказати, що в УПЛ зараз немає футболістів, які зможуть заграти в топ-10 командах чемпіонату Англії, крім Довбика.