«Німецько-іспансько-французько-італійсько-англійський стиль»: Кварцяний назвав найбільш недооціненого футболіста України

Світовий футбол 23 Травня, 14:23 293
«Німецько-іспансько-французько-італійсько-англійський стиль»: Кварцяний назвав найбільш недооціненого футболіста України | 19-27
​Відомий український тренер Віталій Кварцяний пророкує Владиславу Кочергіну майбутнє у топ-чемпіонаті.

«Найбільш недооцінений футболіст України – Влад Кочергін! Він став чемпіоном Польщі з Ракувом, забивши вісім голів, відзначившись в останньому матчі дублем. У нього є кваліфікація та холоднокровність, хороша швидкісна техніка, рухливість. У нього на швидкості народжується почуття голу, а це не всім дано.

Наприклад, Маліновський – колотуха, під себе прибрав та вдарив із лівої. Але в Марселі йому трохи заглушилися дальні удари, як це було в Аталанті. Кочергін же може на швидкості обіграти і пробити здалеку з двох ніг, а я прихильник дальніх ударів.

Я стежу за чемпіонатом Польщі, і Ракув – одна з найсильніших команд із фізпідготовки, що позитивно позначається на Кочергіні. Можу сказати з упевненістю, що він є висококласним гравцем міжнародного рівня. У нього німецько-іспансько-французько-італійсько-англійсько-польський стиль!

Від Іспанії в нього швидкісна техніка і швидкість роботи з м'ячем. У Франції Кочергін би грав, тому що він гнучкий і пластичний і не поступається в цьому компоненті африканським гравцям, яких багато в Лізі 1. Також він хороший атлет, непогано грає головою, тому з легкістю зможе заграти в Бундеслізі та АПЛ. Крім цього, у нього є майстерність, щоб грати в основному складі будь-якої італійської команди, а Серія А – дуже складний чемпіонат. Туреччину, Бельгію та Нідерланди я навіть не розглядаю, там би він був на провідних ролях одразу», – сказав Кварцяний в інтерв'ю FanDay.

Нагадаємо, у поточному сезоні Кочергін у 44-х матчах за Ракув забив 12 голів і віддав 3 асисти. Transfermarkt оцінює його в 1,8 млн євро.