Блогер назвав гравця, який міг би замінити де Пену в «Динамо»

Динамо Київ 24 Травня, 11:07 4476
 Блогер назвав гравця, який міг би замінити де Пену в «Динамо» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі розповідає про лідерів Прем'єр-ліги щодо торкання м'яча у штрафному майданчику.

Лідери сезону #УПЛ

Дотики до м’яча у штрафному майданчику (топ-6)

Це певно більше для ІМС, в контексті того рішення, яке він збирається ухвалити. Або, можливо, вже ухвалив, а лисий просто його озвучив: «Булеца - заміна Буяльському».

Довбик - супергерой нинішньої УПЛ, подавився цього сезону лише раз, коли зустрів...Максима Дячука (вперше за довгий час пішов з поля з 0 ударів).

У Ваната 98 дотиків, він сьомий. Владислав зіграв лише 1693 хвилини, тож був би вище за Віталія за рівного ігрового часу. Буяльський поки номер 2 (124), але Назарій Русин скоріше за все наздожене, якщо уникне жовтої картки в двох наступних турах (116).

Спеціально відзначаємо Сергія Булецу, він аж на 28-й позиції з 52 дотиками за 2027 хвилин. Тому хз, чому досі цей стереотип не здох, але Буяльський та Булеца гравці різних поофайлів: дотики до м’яча в штрафному про це.

Що станеться, якщо ІМС вирішить зекономити та замінити футболіста, який атакує штрафний майданчик прийомом (рідкісні для УПЛ персонажі), футболістом, що атакує штрафний майданчик передачею? Станеться, по літерам: С Р А К А. Постраждає в першу чергу...Ванат. Він фактично лишатиметься в меншості, єдиним динамівцем в штрафному в величезній кількості ситуацій. А на Ваната ІМС покладає неймовірні сподівання на новий сезон 2023/2024. Гол Олександрії - супер топ. Але не варто чекати такі в кожному матчі.

Що було однією з головних системних проблем Динамо в атаці в цьому сезоні? Розмиття функцій вінгерів. Ніхто з них не опинявся регулярно в зонах завершення, як Вербич в своєму нетривалому праймі. Ніхто не додавав відскоки, як словенець. Кабаєв та Циганков зіграли по 1200 хвилин та здійснили по 52 дотики до м’яча в штрафному. Якщо Циганков плеймейкер та часто атакував штрафний передачами, то хто Кабаєв (лише 8 ключових), і що він атакував, величезна загадка.

Тепер беремо і виймаємо із цієї системи (досягла 4 місця) Буяльського, ставимо Булецу, залишаючи Кабаєва. Що ми отримаємо? Прогрес? З величезною йомовірністю лише одного Ваната в штрафному, з надією на правого вінгера (що він складатиме компанію Владиславу).

Факт: в порівнянні з минулим сезоном Динамо втратило понад 7 (!) дотиків до м’яча в штрафному майданчику кожної гри!

Сергій міг би ідеально матчитися для цього Динамо, як лівий вінгер. Став би повноцінним «новим Де Пеною»: високий IQ, якісні подачі, можливість виконати удар (правою).

Хз, чи подобається йому там грати (збірна U19/U20 та Дніпро-1), але якби в Динамо з’явився лівий вінгер з таким рівнем інтелекту, як у нього, то кияни отримали б значну конкурентну перевагу. Чого не скажеш за використання Булеци в позиції АП замість Буї з нинішнім складом вінгерів. Тут існує ймовірність повторитися кейсу Лєднєва. Ледь не єдина умова його ефективного використання, як АП - нові вінгери, що атакували би штрафний в прийом. Булеца міг би спокійнесенько займатися плеймейкінгом, та не ламати голову над відкриваннями в обмеженому просторі штрафного.