Динамо Київ 24 Травня, 15:34 6535
«Динамо» розгромило «Колос» – курйозний автогол воротаря, яскраве повернення Шапаренка і Бущана | 19-27
У поєдинку 28 туру УПЛ «Динамо» на виїзді легко здолало «Колос».

УПЛ. 28 тур

Колос – Динамо – 3:0

• Голи: Волинець, 9 (а), Андрієвський, 68, Волошин, 90+3

До цього матчу кияни підходили на четвертому місці в турнірній таблиці, остаточно втративши шанси на Лігу чемпіонів. Ковалівці ж розташувалися на восьмому щаблі УПЛ.

До слова, у воротах Динамо вперше за майже пів року після травми з'явився Георгій Бущан. Також у заявку потрапив Микола Шапаренко. Півзахисник «біло-синіх», нагадаємо, зазнав дуже складної травми ще у вересні минулого року в дуелі ЛЄ з Фенербахче. І весь цей час лікувався та проходив реабілітацію.

Гра розпочалася на 40 хвилин пізніше, ніж була запланована, через повітряну тривогу. А коли таки вдалося розпочати поєдинок, кияни повели в рахунку вже на 9-й хвилині. Кахім Перріс запресингував Волинця, і голкіпер Колоса з переляку курйозно зрізав м'яч у власні ворота – один з найдошкульніших м'ячів у цьому сезоні.

Невдовзі підопічні Вишняка могли реабілітуватися: небезпечно прострілював Золотов, але поцілив у стійку. Згодом Бущана двічі потурбував М'якушко. А під завісу тайм кияни змарнували чудову нагоду подвоїти перевагу: Буяльський з близької відстані не поцілив у ворота, натомість пробив над поперечкою.

Збільшити відрив від Колоса гостям вдалося на 68-й хвилині: Андрієвський розрядив гармату з-за меж штрафного. Асистував йому Перріс. У променях успіху автор голу одразу ж покинув поле, поступившись місцем Шапаренку. Микола вийшов вперше за останні 8,5 місяців.

Відзначитися у поєдинку мав шанс 17-річний гравець Колоса Артем Гусол, але не зумів замкнути ближню стійку після прострілу з лівого флангу. Натомість у компенсований шанс господарів добив Волошин, а Шапаренко записав у свій актив асист. Яскраве повернення зірки Динамо.

Кияни залишаються на четвертому місці (56 очок). Підопічним Шовковського до кінця сезону залишилося зіграти з Вересом і Металістом 1925. Колос – на восьмій позиції (33 пункти). Він в останніх двох турах зіграє з Ворсклою і Львовом, який начебто все ж таки вирішив приїхати на матч у Ковалівку.