Віда переграв Кенджору в «динамівському» фіналі Кубка Греції

Динамо Київ 25 Травня, 08:08 518
Віда переграв Кенджору в «динамівському» фіналі Кубка Греції | 19-27
АЕК здолав ПАОК у фіналі Кубка Греції, попри вилучення у своєму складі вже на шостій хвилині матчу.

Кубок Греції, фінал

АЕК – ПАОК – 2:0

• Голи: Мукуді, 26, Фернандес, 90+2
  • Вилучений: Рота, 6

Фінал Кубка Греції міг бути зіграний у Польщі або Румунії – місцева Федерація футболу навіть подавала офіційний запит на проведення вирішального матчу в цих країнах. Зрештою клуби зуміли домовитися про нейтральне поле в самій Греції – щоправда, гра у Волосі відбулася без глядачів.

Уже на шостій хвилині правий захисник АЕК Лазарос Рота не дозволив екс-вінгеру Шахтаря Тайсону вийти на побачення з воротарем, і отримав червону картку за фол останньої надії. Але «жовто-чорні» і не збиралися здаватися: через двадцять хвилин, граючи в меншості, вони повели в рахунку – відзначився центральний захисник збірної Камеруну Харольд Мукуді. Другий м'яч АЕК забив уже у компенсований до другого тайму час, коли гравці суперника пішли ва-банк та кинули усі сили на атаку.

Що цікаво, останнє вилучення в першому таймі фінального матчу Кубка Греції було зафіксовано 1999 року. І тоді Олімпіакос, який опинився в меншості, обіграв Панатінаїкос із рахунком 2:0.

Як зазначав кореспондент Gazzetta Ставрос Судулідіс у текстовій онлайн-трансляції, головною проблемою ПАОКа була відсутність справжнього центрального нападника, який був би орієнтиром в атаці – Віда та Мукуді легко вимкнули Брендона Томаса з гри, а у Развана Луческу на лаві запасних був лише 17-річний Стефанос Цімас.

Так Домагой Віда став володарем Кубку Греції. Він здолав Томаша Кенджору у «динамівському» фіналі – щоправда, поляк з'явився на полі лишень на 86-й хвилині гри.