Футбол України 25 Травня, 16:04 318
«Інгулець» у більшості не зміг дотиснути «Металіст 1925», але покинув зону вильоту УПЛ | 19-27
«Інгулець» зустрічався з «Металістом» 1925 у рамках 28-го туру чемпіонату України.

УПЛ. Тур 28

Інгулець – Металіст 1925 – 0:0

• Вилучення: Жичиков, 57

У першому таймі Козиренко став автором першого небезпечного моменту на полі. Він з меж штрафного вистрілив у сторону воріт, але поцілив у перекладину. Господарі ледь не привезли гол у свої ворота. Ковальов обрізався, Чирук майже перехопив, але голкіпер в останній момент врятував ситуацію.

По завершенню перерви Ковалець випустив на поле одразу трьох нових гравців, щоб загострити гру. Жичиков на 57 хвилині повалив у центрі Козака, за що отримав другу жовту та залишив Металіст 1925 у меншості.

Інгулець вирішив скористатися ситуацією та активно пресингував суперника біля його воріт. Кучеренко з дальньої відстані спробував вразити ціль, проте не влучив. За кілька миттєвостей він головою переправив мʼяч у ворота – голкіпер врятував.

Отже, Інгулець піднявся на 12 місце з 28 очками та покинув зону вильоту. А ось Металіст 1925 залишився 10-м з 31 пунктом.