Світовий футбол 25 Травня, 20:44 257
Найчорніший день у кар'єрі Шевченка: 18 років тому «Ліверпуль» здійснив легендарний камбек у фіналі ЛЧ | 19-27
​Після першого тайму фіналу ЛЧ-2005 Мілан вів із рахунком 3:0, але примудрився програти.

10 червня 2023 року в Стамбулі відбудеться другий в історії цього міста фінал Ліги чемпіонів, у якому Манчестер Сіті битиметься з Інтером. Перший фінал у найбільшому місті Туреччини було зіграно 18 років тому, у ньому теж брали участь команди з Англії та Італії. І він, за версією багатьох видань, вважається найкращим фіналом Ліги чемпіонів за всю історію турніру.

25 травня 2005 року став найчорнішим днем у кар'єрі українського форварда Андрія Шевченка. Його Мілан поступився Ліверпулю, ведучи по ходу матчу з рахунком 3:0. Капітан «россонері» Паоло Мальдіні забив уже на першій хвилині, після чого Ернан Креспо встиг оформити дубль до перерви.

За зізнанням гравців Ліверпуля, їхній головний тренер Рафа Бенітес мовчав у перерві в роздягальні, а самі футболісти слухали, як фанати «червоних» співають безсмертний гімн You'll Never Walk Alone. Саме цей момент надихнув їх і спонукав на камбек – протягом семи хвилин на початку другого тайму Ліверпуль зрівняв рахунок, після чого виграв у Мілана серію пенальті. Вирішальний 11-метровий удар не забив Андрій Шевченко...