Мудрик не влучив у ворота із вбивчої позиції - оцінка українця за матч проти МЮ

Світовий футбол 26 Травня, 08:30 355
Мудрик не влучив у ворота із вбивчої позиції - оцінка українця за матч проти МЮ | 19-27
Чорна смуга ексгравця «Шахтаря» Михайла Мудрика за «Челсі» триває. У грі проти «Манчестер Юнайтед» українець змарнував відмінну нагоду забити дебютний гол в АПЛ.

Черговий неприємний епізод трапився з Мудриком у відкладеному матчі 32 туру англійської Прем'єр-ліги проти Манчестер Юнайтед. Українець вийшов на поле зі стартових хвилин і міг забити вже на четвертому оберті стрілки: Льюїс Холл видав ідеальний пас на Мудрика, а той … вистрілив «по горобцям».

І вже за дві хвилини потому за таку халатність в нападі Челсі покарав Каземіро.

Проте WhoScored цей епізод мабуть пропустили і повелись на його статистику, яку він набив за перший тайм.

Українець завдав 3 ударів (2 у створ), зробив 14 передач, з точністю 92.9% (одну ключову та 1 точний крос), 3 спроби дриблінгу, заробив 1 фол. В обороні відзначився 3 відборами та одним виносом. І за ці дії він отримав оцінку 7.0, третю серед найкращих у команді після 18-річного захисника Луїса Холла (7.4) та Енцо Фернандеса (7.1).

А найкращим гравцем матчу названо Бруну Фернандеш (оцінка 8.2), який реалізував пенальті.