Чим Перріс кращий за Беніто

Динамо Київ 26 Травня, 10:04 871
Чим Перріс кращий за Беніто | 19-27 Фото: ФК Динамо
В програмі «ТаТоТаке» розібрав гру вінгера «Динамо» Кахіма Перріса в матчі проти «Колоса» (3:0).
«Перший гол «Динамо» - це індивідуальна заслуга Перріса. Я не впевнений, що було прописано з перших хвилин йти і тиснути. Мені здається, що висуватися на голкіпера це була власна ініціатива Кахіма, бо решта гравців пасивно реагувала на його висунення на Волинця.

В чому Перріс додав, що всі і підзабули за Беніто? Якщо порівнювати інтелектуальні здібності приймати рішення Перріса та Беніто, то у Кахіма голова працює швидше. Немає враження, що він грається сам з собою, у Беніто часто виникає враження, що він сам на полі і він щось робить. Перріс більш компанійській чувак, лише був момент, де він не віддав на Шапаренка. І якщо прибрати цей момент, то він добре відіграв в сенсі розуміння, що від нього хочуть партнери і як він може допомогти. І той же асист на Андрієвського, коли він зряче віддавав людині, яка вбігала в простір і могла завдати удару. За ігровими якостями він доводить, що він вартий щоб грати в основному складі».

Цього сезону Кахім Перріс зіграв у 13 матчах за «Динамо» у всіх турнірах, в яких відзначився трьома гольовими передачами.