Світовий футбол 28 Травня, 20:16 433
Коваленко дізнався умови збереження прописки в Серії А – «Лечче» втримався в еліті, «Наполі» не зміг здолати «Болонью» | 19-27
В рамках програми дня у передостанньому турі Серії А заплановано кілька матчів.

• Гол: Коломбо, 90+11 (пен)
  • Нереалізований пенальті: Гютк'єр, 84 (Монца)

Лаціо – Кремонезе – початок о 19:00

Хороші новини для Коваленка – його команда втрималась над зоною вильоту. Верона на 90+6-й хвилині втратила перемогу над Емполі, залишившись на 18-й позиції з 31 очком у активі. Спеція має стільки ж, але тримається вище завдяки кращій статистиці в особистих зустрічах.

В обох команд важкі суперники в новому турі. Веронці поїдуть в гості на матч з Міланом, а Коваленко зустрінеться з Ромою на Стадіо Олімпіко. Команді українця просто треба зіграти не гірше за «мастифів».

Болонья потішила своїх тіфозі, відібравши очки у Наполі. І як відібравши! Команда після години гри горіла з рахунком 0:2 внаслідок дубля Осімхена, але зуміла врятуватись за наступні 20 хвилин. Турнірного значення дана зустріч не мала.

Лечче ж зберіг прописку в Серії А, вигравши феноменальний матч проти Монци на виїзді. Хоча на 84-й хвилині все мало завершитись голом у ворота апулійців – втім, Гютк'єр з пенальті влучив у стійку. А на 99-й хвилині він же ще й привіз пенальті у власні ворота, підігравши рукою у штрафному...

Коломбо впевнено реалізував 11-метровий. Як наслідок, Лечче набрав 36 очок і став недосяжним для Спеції та Верони.