«Що повинні відчувати Зінченко та українці?» – «Карпати» і вболівальники змусили «Арсенал» прибрати привітання для росіянина

Світовий футбол 29 Травня, 20:33 274
«Що повинні відчувати Зінченко та українці?» – «Карпати» і вболівальники змусили «Арсенал» прибрати привітання для росіянина | 19-27
​Арсенал видалив привітання Андрію Аршавіну з днем народження у своїх соціальних мережах.

Раніше лондонський клуб опублікував відео з покером Аршавіна у ворота Ліверпуля в сезоні 2008/09 і підписав публікацію: «Бажаємо гарного дня народження, Андрію». Зараз на місці цього допису в мережі Твіттер видніється напис: «Такої сторінки не існує».

Ймовірно, англійський клуб відреагував на шквал обурення. Також під дописом Арсенала велика кількість вболівальників написала сотні коментарів про злочини росіян. Окрім того, звернення до лондонців розмістили львівські Карпати: «28 травня: російська армія завдала ракетного удару по Житомирській області, де народився Олександр Зінченко. 29 травня: Арсенал вітає російського гравця Андрія Аршавіна. Арсенале, що повинні відчувати Зінченко і українці?».

Раніше у схожий скандал потрапила Барселона. Двоє гравців «блаугранас» привітали «своїх уболівальників» із Росії, після чого президент клубу Жоан Лапорта вибачився перед українцями за цей вчинок.