Динамо Київ 1 Червня, 14:22 580
Екслегіонер «Динамо» зробив два асисти і не забив у серії пенальті: його клуб не вийшов у чвертьфінал Кубка Бразилії | 19-27
Експівзахисник Динамо Карлос де Пена в складі Інтернасьоналя не зміг пробитися в чвертьфінал Кубку Бразилії програвши Америка Мінейру в серії післяматчевих пенальті. На рахунку уругвайця два асиста та єдиний нереалізований 11-метровий удар.

1 червня відбувся матч відповідь 1/8 фіналу Кубку Бразилії між Інтернасьоналем та Америка Мінейру.

В стартовому складі Інтернасьоналя вийшов експівзахисник Динамо – Карлос де Пена.

Перший матч команд закінчився з рахунком 2:0 на користь Америка Мінейру, але за результатом основного часу другого матчу (3:1) в протистоянні встановилася рівновага – 3:3.

На рахунку ексдинамівця дві результативні передачі і одна з кращих оцінок за матч.

В серії післяматчових пенальті сильнішими виявились гравці Америка Мінейру, жодного разу не схибивши з 11-метрової позначки. Єдиний нереалізований пенальті в пасиві саме де Пени.

Уругваєць виступав за Динамо з 2019 по 2022 рік.

Гравець приєднався до біло-синіх у статусі вільного агента. У складі Динамо він провів 102 матчі у всіх турнірах, у яких забив 19 голів та віддав 19 результативних передач. Із киянами футболіст виграв п'ять трофеїв.

Після свого переходу в Інтернасьональ також у статусі вільного агента Де Пена зіграв за команду у 71 поєдинку, у яких забив дев'ять голів та оформив 14 асистів.