Шевченко з нотками тролінгу відреагував на прощальний матч Селезньова: «Ти довго пручався, але час настав»

Футбол України 3 Червня, 18:30 568
Шевченко з нотками тролінгу відреагував на прощальний матч Селезньова: «Ти довго пручався, але час настав» | 19-27
Андрій Шевченко не зможе взяти безпосередню участь у товариському матчі, який організовує Євген Селезньов з нагоди завершення кар'єри

«Добрий день, друзі. Євгене, у тебе була яскрава, насичена, емоційна кар'єра. Ти довго чинив опір, але твій час прийшов (з усмішкою). Бажаю тобі провести цей день так, щоб він залишився у пам'яті на все життя, і зібрати якнайбільше коштів для ЗСУ. Слава Україні!» – сказав Шевченко у відеозверненні.
«Андрій Миколайович – один з моїх вчителів у період виступу у збірній. Я рівнявся на Шевченка і вчився. Хотів завершити ігрову карʼєру, граючи на одному полі з одним з найвеличніших форвардів світу.

На жаль, Андрій Миколайович не зможе взяти участь у нашому матчі. Але записав для всіх вболівальників запрошення. Дякую, Андрію Миколайовичу! Друзі, до зустрічі на Авангарді!» – написав Селезньов.

Нагадаємо, 6 червня 37-річний нападник проведе свій прощальний матч в Ужгороді. Низка іменитих гостей приїхати не зможе, але склад учасників однаково вражає – Срна, Ярмоленко, Мілевський, Алієв та інші.