«Барселона» з шаленим камбеком стала переможцем жіночої Ліги чемпіонів

Світовий футбол 3 Червня, 19:29 338
«Барселона» з шаленим камбеком стала переможцем жіночої Ліги чемпіонів | 19-27
«Барселона» та «Вольфсбург» зустрічались у фінальному поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2022/23

Жіноча Ліга чемпіонів. Фінал

Барселона – Вольфсбург – 3:2

Голи: Гіхарро, 48, 50, Рольфо, 70 – Пайор, 3, Попп, 37

Дорогою до фінального поєдинку Барселона в 1/2 пройшла Челсі (2:1 за результатом двох матчів), а Вольфсбург драматично вирвав перемогу над Арсеналом (5:4 за результатом двох матчів). Каталонки лише один раз тріумфували у найпрестижнішому клубному турнірі світу (у 2021 році), натомість «вовчиці» двічі виборювали славетний титул (у 2013 та 2014 роках).

Квитки на трибуни нідерландського стадіону Філіпс в Ейндговені були розкуплені ще за два тижні до фіналу, тому атмосфера на 34-тисячній арені була справді дивовижна.

Гравчині Вольфсбурга шокували суперниць вже у дебюті поєдинку. Каталонки припустились позиційної помилки, якою скористалась Пайор – полячка без зайвих роздумів потужно пробила з меж карного майданчику. Згодом нападниця записала до свого активу асист на Попп.

«Блаугранас» вийшли на другий тайм із зовсім іншим настроєм, тому за 5 стартових хвилин змогли зрівняти рахунок. Гіхарро двічі розписалась у німецьких воротах. А на 70-й хвилині Рольфо створила справжню сенсацію: «вовчиці» на рівному місці спровокували пожежу у власній воротарській зоні, а шведська футболістка впевнено завершила сумбурну атаку.

Вольфсбург намагався відновити паритет, проте іспанки все ж втримали бажану перемогу. Барселона вдруге у своїй історії перемагає у жіночій Лізі чемпіонів.