Думки після матчу «Металіст-1925» - «Динамо»

Динамо Київ 4 Червня, 17:13 1193
Думки після матчу «Металіст-1925» - «Динамо»  | 19-27
Блогер Михайло Смоловий проаналізував матч киян проти харківського «Металіста-1925» (1:1).

Стисло після першого тайму:

⁃ початок нагадував типовий матч УПЛ до першого голу, МХ1925 сподівався лише на помилки киян, а киянам важко з таким підбором гравців форсувати помилки в суперника

⁃ потім Кабаєв чи не вперше в таймі спробував проатакувати штрафний майданчик та заробив пенальті; аби до нього необхідність цього дійшла раніше (десь в жовтні), то кияни може б і не відвалилися так рано з перегонів за ЛЧ

⁃ хороший постсезонний спаринг, хороший рух м’яча до фінальної третини із звичним ступором в останніх 20 метрах

⁃ саме позиційний напад, коли Динамо ось так грає з м’ячем багато та довго, і демонструє відсутність креативних гравців на важливих позиціях

⁃ статус товариського прибрала, мабуть, помилка Дячука; Максим якось прямолінійно зробив висновки з матчу проти Інгульця, де таким чином його від м’яча відтер Сітало, тут він використав досвід і...отримав вилучення; от такі подвійні суддівські стандарти в УПЛ, тому сильно його лаяти не буду, він не винен, що ідентичні епізоди трактуються різними арбітрами в різний спосіб

⁃ що Нещерет стоїть, що Бущан, а голи з центру поля продовжують влітати у ворота Динамо; мабуть, треба награвати Руслана - в нього ЗП менша, тому коли таке залітає, то можна казати «А чого ви очікували за такі гроші?»

⁃ через воєнний стан зникає аргумент, що на динамівців чекають літаки на Балі в Борисполі, через вилучення доведеться більше бігати в другому таймі

Стисло після другого тайму:

⁃ вдесятьох киянам було важко, але віддамо належне дідові, що надиктував на камеру подвійну заміну в перерві, вона збалансувала команду, на початку тайму не втратили контроль над матчем, як і пізніше; Волошин точно мобільніший за Раміреса, тож перехідні фази мали пришвидшитися і ситуативно ним пришвидшувалися

⁃ Металіст 1925 за 1:1 особливо нікуди не поспішав, рахунок їх влаштовував; Мозіль за затримку часу отримав ЖК, а Габелок свідомо пішов на другу ЖК

⁃ Динамо в меншості довелося робити те, що не надто вдавалося в повних складах; а 25-ті своєю пасивністю лише мотивували Боля активно ходити вперед

⁃ якби на матчі був VAR та Катерина Монзуль, то Габелок отримав червону картку ще за фол на Назарі

⁃ здалося, але Буя зіграв в м’яч, влучив ним в ногу Курила, а Курило в свою чергу просто влетів в півзахисника, треба передивитися 77‘ хвилину, може здалося