Футбол України 4 Червня, 18:17 405
«Верес» красивим голом прибив «Інгулець», але не зберіг прописку в УПЛ – обидві команди гратимуть перехідні матчі   | 19-27
В останньому турі УПЛ Колос і Чорноморець здобули перемоги та завершили чемпіонат у середині турнірної таблиці.

Голи: Юсов, 76, 87, Хадіда, 90+2

Колос перед останнім туром номінально перебував у боротьбі за виживання, але мав найпростіше завдання. Ковалівці вдома грали з абсолютним аутсайдером Львовом, який приїхав на гру без тренера.

У середині першого тайму господарі забили – удар Мякушка потягнув голкіпер, але Велетень встиг на добивання. Колос перед перервою залишився в меншості (Чоботенко отримав другу жовту), але втримав перемогу.

Колос з 36 очками фінішував восьмим, а Львів навіть не мав шансів піднятися з дна таблиці.

Металіст також завчасно оформив виліт в Першу лігу, а в фінальному турі намагався вставити палки в колеса Чорноморцю. Не вдалося. Одесити перемогли, набрали 35 балів і посіли 9 місце.

Команда Романа Григорчука весь матч возила харків'ян і зрештою дотиснула їх. Допоміг стандарт – Юсов замкнув подачу з кута поля. Під завісу зустрічі Юсов оформив дубль, зігравши на добиванні.

Найгарячіший матч був у Рівному. Верес і Інгулець боролися за збереження прописки в очному поєдинку. Інгулець мав більше очок, тому грав другим номером. Верес же летів вперед зі всіх сил.

У першому таймі гості дивом втримали свої ворота сухими. Паламарчук творив неможливе у воротах. Голкіпер витягнув м'яч з-під поперечини після удару Блізніченка, дістав складний удар Гайдучика та не дав забити Балану.

По перерві настільки якісних моментів у Вереса не було, але господарі продовжували тиснути. Героєм став центральний захисник Вовченко. Він наважився на удар з-за меж штрафного майданчика та поклав м'яч під дальню стійку. Зустріч завершилася бійкою.

Верес переміг, але все одно не вберіг себе від перехідних матчів, адже в паралельній грі Металіст 1925 розписав нічию з Динамо. Рівненці потягнули за собою Інгулець. Команди набрали по 31 балу та фінішували на 13 і 14 місцях відповідно. Верес у перехідних матчах зустрінеться з четвертою командою Першої ліги Металургом, а Інгулець – з ЛНЗ.