«Клуб хоче припинити всі можливі домисли, це сталося лише через прикру технічну помилку», - ​«Зоря» про ситуацію з Мишньовим

Футбол України 5 Червня, 00:00 266
«Клуб хоче припинити всі можливі домисли, це сталося лише через прикру технічну помилку», - ​«Зоря» про ситуацію з Мишньовим  | 19-27
«Зоря» прокоментувала ситуацію з Дмитром Мішневим, який спочатку був відсутній в електронному протоколі команди на сайті УПЛ, але вийшов на заміну в матчі з «Мінаєм» (3:0).
«Зоря» впродовж сезону вперто йшла до своєї мети – поборотися за найвищі місця у чемпіонаті та видобути на рік століття історичне місце, яке дасть команді право грати у Лізі Чемпіонів.

Усі, хто дивився гру з «Мінаєм», бачили, що команда робила все для цього, впевнено перемогла та віддала всі сили на поле для результату.

І всі, хто дивився матч сьогодні, бачили це. Але через прикру технічну помилку, про яку ми дізналися від делегата матчу вже після гри, на поле вийшов Дмитро Мішнєв, якого, як виявилося, не було в протоколі.

«Зоря» хоче припинити всі можливі домисли з цього приводу і відверто заявити, що ця безглузда ситуація сталася лише через прикру технічну помилку.

Вибачаємося перед уболівальниками та продовжуємо свій впевнений шлях до нових висот», — йдеться у заяві клубу.