Бразильський наставник Сілвіньйо зізнався, що команді непросто готуватися до найближчого матчу після болючої поразки у півфіналі плей-офф відбору на ЧС-2026. Втім, тренер зберігає позитивний настрій і очікує від своїх підопічних якісної гри.
«Це завжди непросто – виходити на поле після таких поєдинків, як проти Польщі. Коли ти готуєшся, перебуваєш на піку своїх можливостей і зазнаєш поразки у матчі всього життя. Ми знаємо силу збірної України. Це дуже технічна команда з якісними гравцями, які виступають у топових чемпіонатах. Ми поважаємо суперника, але готуємося показати свою гру», – зазначив Сілвіньйо для УАФ.
Окремо тренер відзначив і команду Сергія Реброва, підкресливши рівень «синьо-жовтих» та складність майбутнього протистояння.
«Звичайно, Україна засмучена, як і ми, що не вдалося вийти до фіналу плейоф відбору ЧС-2026. Ми чекаємо на важку гру, тому що чудово розуміємо, кому протистоятимемо. Можливо, я внесу декілька змін у стартовий склад, але все одно вважаю цей поєдинок важливим. У нас є досвід гри з Україною в Лізі націй. Тож, повторюся, ми знаємо, наскільки сильний у нас суперник», – додав він.
Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK






