Зінченко назвав несподіваного співавтора першого гола у складі «Арсенала»

Світовий футбол 8 Червня, 22:58 340
Зінченко назвав несподіваного співавтора першого гола у складі «Арсенала» | 19-27
​Захисник Арсенала Олександр Зінченко розповів, хто допоміг йому забити поки єдиний гол у складі «канонірів».
«Цей гол був заслугою нашого тренера зі стандартних положень Ніколя Жовера. У першому таймі я просто залишався позаду під час кожного кутового.

У перерві в роздягальні він підійшов до мене і сказав: «Алекс, дивись, у цих зонах багато місця. Тож тепер при кутових з правого боку тобі треба бути поруч, треба зіграти швидко та бути готовим до удару». Перший же кутовий з правого боку – і ми забили. Це сталося завдяки Ніколя», – поділився Зінченко в коментарі офіційному сайту Арсенала.

Нагадаємо, Олександр забив у ворота Астон Вілли у лютому 2023 року, коли зважився на удар з-за меж штрафного після розіграшу кутового. Цей гол став першим для українця в АПЛ.