Євро - Кваліфікація 21 Червня, 13:09 459
«Це неймовірно»: Лєвандовскі виправдався за ганебну поразку збірної Польщі в матчі проти Молдови | 19-27
Нападник збірної Польщі Роберт Лєвандовскі прокоментував поразку своєї команди від Молдови у відбірковому матчі на Євро-2024
«Важко щось сказати, дивлячись на перший тайм. Ми вели гру, забили два голи. Це дуже боляче. Ми зробили одну-дві помилки. Ми раптово втратили впевненість.

Після того, як пропустили перший гол ми повністю втратили віру в себе, в те, як ми можемо грати. У нас були шанси забити, коли рахунок став 2:1, але ми ними не скористалися. Важко оцінити, що сталося з командою. Це практично неймовірно», – цитує нападника Meczyki.

Нагадаємо, що після першого тайму Польща вигравала у Молдови з різницею у два м'ячі. По перерві господарі поля тричі вразили ворота Войцеха Щенсни й здобули перемогу. Команда Лєвандовскі посідає у групі Е четверту сходинку, маючи у своєму активі три пункти. Від першої сходинки Польща відстає на чотири бали.