Збірна України 21 Червня, 20:55 2055
Україна казково переграла Хорватію, Грузія із асистами Цитаїшвілі створила сенсацію – молодіжне Євро | 19-27
​Відбулися стартові матчі групового етапу молодіжного Чемпіонату Європи-2023.

Бельгія U-21 – Нідерланди U-21 – 0:0

«Синьо-жовті» розпочинали свій шлях на Євро матчем проти Хорватії. Суперниками нашої національної команди у групі стали також Іспанія та співгосподар турніру Румунія. Перша половина поєдинку з «картатими» пройшла за планом Ротаня. Ближче до екватор Кащук сам створив собі момент: пройшов кількох оборонців у штрафному, глянув на кіпера та пробив у протихід йому точнісінько в кут – 1:0.

Олексій міг забивати й другий м'яч. Бондаренко розганяв контратаку і передачею виводив Кащука на побачення з кіпером – хавбеку забракло швидкості. «Синьо-жовті» віддали м'яч хорватам після першого голу. Булат пробив штрафний метрів з 25 точнісінько у кут воріт Трубіна – наш кіпер красиво парирував. Ще кілька штурмів від «картатих» до свистка на перерву не принесли бажаний результат суперникам.

Після паузи українці подвоїли перевагу. Кащук – герой матчу – зайшов з правого флангу в карний майданчик та тонко навісив Сікану на голову. Данило переправив м'яч у ворота. Бельо мав щонайменше скорочувати відставання, але змарнував чудові нагоди.

Україна здобуває перші 3 очки та лідирує в квартеті, щоправда, Іспанія та Румунія ще не зіграли свій матч. Хорватія поки що з «буликом» на дні.

Грузія несподівано перемогла Португалію. Господарі форуму забили двічі ще у першій половині – голами відзначились Гагуа та Сазонов. Динамівець, який має досвід виступів й за молодіжну збірну України, Гіо Цітаішвілі двічі асистував їм. До слова, з перших хвилин на поле вийшов ще один представник УПЛ – оборонець Шахтаря Георгій Гочолейшвілі. По перерві португальцям не вдалося бодай скоротити відставання. Ба більше, вони догравали у меншості.

У паралельному поєдинку групи А Бельгія розписала безгольову нічию з Нідерландами. Отже, Грузія лідирує у квартеті з 3 очками. Бельгія та Нідерланди розташувались у середині таблиці з 1 пунктом. Португалія йде останньою з нулем.