Збірна України 28 Червня, 13:18 610
«Україна – одна з найкращих команд на Євро-2023»: форвард іспанців оцінив нічию проти команди Ротаня | 19-27
Молодіжна збірна України зіграла в прикру нічию із іспанською командою. Форвард червоних Абель Руїс прокоментував врятований для іспанців матч з командою Ротаня

Абель Руїс висловився після нічиєї збірної Іспанії U-21 з однолітками з України у третьому заключному турі групового етапу Євро-2023, який закінчився нічиєю 2:2.

Руїс вважає молодіжну збірну України однією із найсильніших команд на цьому турнірі. Форвард щасливий, що його поява на полі допомогла іспанцям зберегти першу позицію в групі.

«Вийшов дуже складний матч. Україна – один із найкращих учасників цього чемпіонату. Ми повинні грати ще краще, тому що починається найскладніший етап. Сьогодні я максимально використав свій ігровий час, потрібно завжди бути готовим», – цитує видання Relevo.

Руїс з'явився на полі у грі з Україною на 63-й хвилині за рахунку 1:1. Саме його гол на 90-й хвилині дозволив Іспанії уникнути поразки і зберегти за собою перше місце в квартеті.

• Наша команда посіла друге місце у групі B з Іспанією, Хорватією та Румунією, фінішувавши після іспанців.
  • В 1/4 фіналу підопічні Руслана Ротаня зіграють із переможцем групи D.
  • 28 червня у заключному турі Італія зіграє з Норвегією, а Франція з Швейцарією. Судячи з усього, українці зіграють з французами.
  • Команда Ротаня перетиналася із цією збірною у відбірковому етапі на Євро-2023. Наші хлопці зіграли одну гру в нічию 3:3, а іншу програли 0:5.
  • Чвертьфінальний поєдинок за участі збірної України відбудеться 2 липня в румунському Клужі.